Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Date: 22 вересня 2021 о 12:18, Refreshed 22 вересня 2021 о 12:24

Саджавський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Пролісок» є загального типу і функціонує з 1982 року. Приміщення типове, загальна площа приміщень - 609 кв. м., в т. ч. площа групових приміщень (приймальня, ігрові, спальні, туалетні кімнати) становить 365 кв. м., яке розраховане на 38 дітей дошкільного віку, 11 дітей ясельного віку, з загальною кількістю 49 дітей.

Стан споруди в доброму стані. Фундамент бетонний, стіни цегляні, покрівля шиферна, вікна метало-пластикові, двері дерев’яні та частково замінені на метало-пластикові,  опалення газове, котельня знаходиться в окремому приміщенні. Подача води відбувається з колодязя. Режим роботи водопроводу постійний. Освітлювальна система автономна. Тип електрозахисту – заземлення. Наявні вогнегасники, пожежні щити. Щороку в закладі проводяться ремонтні роботи.

Загальна площа земельної ділянки – 0,3867 га, яка надана в постійне користування для обслуговування закладу дошкільної освіти. (Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЯЯ №126983 від 29 грудня 2012 р.)

На території знаходиться будівля закладу, підсобне приміщення, криниця, дитячі ігрові майданчики, альтанки, клумби з багаторічними квітами, висаджено декоративні та плодові дерева, огорожа частково дерев’яна та сітчаста.

В Саджавському закладі дошкільної освіти є медичний кабінет, в якому наявні медичні препарати першої необхідності. Також заклад повністю забезпечений засобами індивідуального захисту, а також миючими, антисептичними та дезінфікуючими засобами.

Пральня в закладі розташована на першому поверсі і складається з двох кімнат. В приміщенні пральні встановлено пральну машину-автомат. Машиніст із прання білизни  пере білизну згідно із графіком, знає будову та правила експлуатації технологічного обладнання та дотримується техніки безпеки. Комора кастелянші облаштована стелажами для зберігання змінної постільної білизни.

В Саджавському ЗДО обладнано кабінет практичного психолога, який естетично оформлений, що забезпечує психотерапевтичний ефект. Кабінет обладнано комп'ютерною технікою. У психологічному кабінеті створено достатню кількість функціональних зон для проведення діагностичної, консультаційної, корекційно-розвивальної роботи та зони психологічного розвантаження, є обладнання для пісочної терапії.

Добір іграшок, посібників та обладнання для формування й облаштування безпечного розвивального освітнього середовища у закладі дошкільної освіти здійснено відповідно до вимог Технічного регламенту безпечності іграшок, інших нормативних документів з питань стандартизації якості та безпечності товарів і послуг. Стан меблів та їх розміщення в ігровій кімнаті, спальні, спортивній кімнаті, роздягалці відповідає санітарному регламенту для закладів дошкільної освіти, санітарно-державним правилам та нормам.

Comments:
Only authorized users can leave comments.